Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

STERILIZATOR CU ABUR CAPACITATE 90 LITRI

Număr anunț
CN1027170
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33191100-6 · Sterilizator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315.000 RON
Valoare atribuită
312.500 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
24.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1051534
Termen limită
04.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 251-628200
Documentație de atribuire
DF1102826

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101

Valoare atribuită

312.500 RON

din 315.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.