Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Întreținere drumuri pietruite
- Număr anunț
- SCN1073476
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- MIRENIS GRUP S.R.L. (CUI 28897063)
- Cod CPV
- 45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.086,43 RON
- Valoare atribuită
- 239.001,80 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2020 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1042997
- Termen limită
- 02.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092248
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRENIS GRUP S.R.L. CUI RO 28897063
Valoare atribuită
239.001,80 RON
din 268.086,43 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 29.084,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.