Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,9% sub estimat

ECHIPAMENTE PENTRU PRODUCEREA OXIGENULUI

Număr anunț
CN1027128
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
42996600-0 · Echipament de oxigenare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463.000 RON
Valoare atribuită
51.600 RON 88,9% sub estimat
Data publicării
22.12.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1051980
Termen limită
01.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 251-628012
Documentație de atribuire
DF1102769

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 463.000 RON Adjudecat: 51.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Statie de producere oxigen la fata locului capacitate 4,5 Nmcub… 399.000 RON Anulat
2 Concentrator oxigen, capacitate 10 litri, cu accesorii 64.000 RON LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 51.600 RON ↓19,4%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EYECON MEDICAL SRL CUI RO 14923065
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

51.600 RON

din 463.000 RON estimat 88,9%

Adjudecat la 11,1% din estimat · economie 411.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.