Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat

Servicii de dezvoltare pachet aplicatii software în cadrul proiectului „Elaborarea instrumentelor pentru managementul adaptativ al capitalului natural din ariile protejate Parcul Natural Apuseni, ROSCI0002 Apuseni, ROSPA0081 Munții Apuseni – Vlădeasa și ROSCI0016 Buteasa”, proiect cod SMIS 122643. (cod contract C6)

Număr anunț
CN1023707
Autoritate contractantă
RNP-ROMSILVA Administratia Parcului Natural Apuseni R.A. (CUI 25741956)
Furnizor / câștigător
INTERGRAPH COMPUTER SERVICES SRL (CUI 7238906)
Cod CPV
72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800.000 RON
Valoare atribuită
648.000 RON 19,0% sub estimat
Data publicării
17.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047454
Termen limită
17.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 159-388156
Documentație de atribuire
DF1091541

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ESRI ROMANIA SRL CUI RO 11717575
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Asociați 1
WHITESOFTWARE CUI 34685626

Valoare atribuită

648.000 RON

din 800.000 RON estimat 19,0%

Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 152.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.