Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
„Baterii de acumulatoare cu plumb pentru pornirea locomotivelor diesel”
- Număr anunț
- CN1023698
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 994.000 RON
- Valoare atribuită
- 920.500 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1046943
- Termen limită
- 18.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 159-388880
- Documentație de atribuire
- DF1091788
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SNTFC 44-2020-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1091788.pdf
- Model acord cadru SNTFC 44-2020-semnat.pdf.p7s
- Model contract +grafic livrare SNTFC 44-2020-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea FORMULARE SNTFC 44_2020-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
START ENERGIA SRL CUI RO 7244061
Valoare atribuită
920.500 RON
din 994.000 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 73.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.