Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat

Furnizarea a 49 autoturisme (cu reviziile incluse pe toată perioada de garanție)

Număr anunț
CN1027231
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.316.588,03 RON
Valoare atribuită
2.891.000 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
25.12.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1055419
Termen limită
25.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 252-634880
Documentație de atribuire
DF1103115

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURIAL INVEST SRL CUI RO 5919480

Valoare atribuită

2.891.000 RON

din 3.316.588,03 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 425.588,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.