Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Repararea detectorului de agenti chimici la distanta RAPID
- Număr anunț
- SCN1073565
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- ROM TECH SRL (CUI 8944055)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.134 RON
- Valoare atribuită
- 327.063 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2020 15:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1043379
- Termen limită
- 17.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092434
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROM TECH SRL CUI RO 8944055
Valoare atribuită
327.063 RON
din 336.134 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 9.071 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.