Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
MODERNIZARE DRUMURI COMUNALE SI SATESTI IN COMUNA PANCESTI, JUDETUL NEAMT
- Număr anunț
- SCN1073657
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANCESTI (CONSILIUL LOCAL PANCESTI) (CUI 16404200)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.117.718,82 RON
- Valoare atribuită
- 9.908.150,44 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2020 17:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1045480
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092552
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DARCONS SRL CUI RO3930857
Valoare atribuită
9.908.150,44 RON
din 10.117.718,82 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 209.568,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.