Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare şi instalare cazane în condensaţie pentru modernizare C.T. - Palatul de Justiţie Satu Mare
- Număr anunț
- SCN1073650
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303.000 RON
- Valoare atribuită
- 302.600 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2020 16:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1044444
- Termen limită
- 31.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092534
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Valoare atribuită
302.600 RON
din 303.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.