Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat

Servicii de furnizare prin închiriere a stației de tratare a levigatului prin osmoză inversă de la Depozitul de deșeuri Pata Rât

Număr anunț
CN1027339
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
Cod CPV
90513500-1 · Tratarea si eliminarea deseurilor lichide (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.902.600 RON
Valoare atribuită
1.265.229 RON 33,5% sub estimat
Data publicării
31.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1052469
Termen limită
29.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 255-641370
Documentație de atribuire
DF1103324

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.265.229 RON

din 1.902.600 RON estimat 33,5%

Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 637.371 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.