Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,0% sub estimat
Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor
- Număr anunț
- SCN1073709
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL NET SRL (CUI 20549586)
- Cod CPV
- 50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655.750 RON
- Valoare atribuită
- 229.478,24 RON 65,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2020 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1044381
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092572
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (17)
Estimat: 655.750 RON Adjudecat: 229.478,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tractoare U650- 6 buc. | 11.500 RON | Anulat | — |
| 2 | Buldoexcavator Terex- 1 buc. | 27.500 RON | Anulat | — |
| 3 | Automăturătoare Hako Citymaster- 1 buc. | 16.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Remorcă tractor- 6 buc. | 5.000 RON | Anulat | — |
| 5 | AUTOSPECIALA MAN – automăturătoare 2 buc./autobasculantă 1 buc.… | 50.250 RON | MHS TRUCK SERVICE SRL | 49.050 RON ↓2,4% |
| 6 | Mercedes Unimog U400- 2 buc. /Sprinter 516- 1 buc /Sprinter… | 90.000 RON | Anulat | — |
| 7 | Renault Master 5 buc./Kangoo 1 buc./Renault Midlum 1 buc. | 72.500 RON | DEDEMAN AUTOMOBILE S.R.L. | 69.098,24 RON ↓4,7% |
| 8 | Dacia Logan MCV 2 buc./Docker 1 buc./Pick up 1 buc. | 35.000 RON | GLOBAL NET SRL | 21.800 RON ↓37,7% |
| 9 | Iveco Daily 1 buc. | 5.250 RON | GLOBAL NET SRL | 3.270 RON ↓37,7% |
| 10 | Nissan SGFF- -CABSTAR 1 buc. | 6.000 RON | GLOBAL NET SRL | 3.360 RON ↓44,0% |
| 11 | Volskwagen Transporter 2 buc./Amarok autoutilitară 1 buc. | 22.500 RON | GLOBAL NET SRL | 15.900 RON ↓29,3% |
| 12 | SOCAGE T20/1 buc | 5.250 RON | Anulat | — |
| 13 | ISOLI S.p.A. T20/1 buc | 11.500 RON | Anulat | — |
| 14 | FAUN VIAJET / 2 buc | 165.000 RON | Anulat | — |
| 15 | EPOKE / 2 buc | 21.000 RON | Anulat | — |
| 16 | SCHIMDT/1 buc | 11.500 RON | Anulat | — |
| 17 | Dacia 6 buc./Logan 4 buc. | 100.000 RON | GLOBAL NET SRL | 67.000 RON ↓33,0% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEDEMAN AUTOMOBILE S.R.L. CUI RO15934070
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL NET SRL CUI 20549586
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MHS TRUCK SERVICE SRL CUI RO33935139
Valoare atribuită
229.478,24 RON
din 655.750 RON estimat
65,0%
Adjudecat la 35,0% din estimat · economie 426.271,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.