Atribuită Anunț de participare

Achizitia de echipamente FEDR necesare pentru derularea activitatii echipei de management a proiectului in cadrul proiectului „O administratie eficienta si servicii de calitate la nivelul Municipiului”, cod SMIS 135870

Număr anunț
CN1023936
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
ENTERPRISE FOCUSED SOLUTIONS SRL (CUI 24825960)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
20.08.2020 08:46
Anunț de atribuire
CAN1055398
Termen limită
25.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1092588

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.