Atribuită
Anunț de participare
Servicii de spalatorie si curatatorie uscata pentru lenjerie si echipament sanitar
- Număr anunț
- CN1023813
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ECO CLEANING SERVICE SRL (CUI 19235067)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.584.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.658.325 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1056370
- Termen limită
- 09.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 162-393456
- Documentație de atribuire
- DF1092148
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe CS Servicii Spalatorie.pdf.p7s
- Caiet de sarcini refacut.pdf.p7s
- FisaDate_DF1092148.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Proiect acord cadru.pdf.p7s
- Proiect contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO CLEANING SERVICE SRL CUI 19235067
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SALESIANER MIETTEX SRL CUI RO 17480221
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ECOMEDCLEAN SRL CUI RO32196461
Valoare atribuită
16.658.325 RON
din 7.584.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro