Atribuită
Anunț de participare
Telefonie mobila (voce si date) pentru Directia Generala Antifrauda Fiscala din cadrul Agentiei Nationale de Administrare Fiscala
- Număr anunț
- CN1027436
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 962.435,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.132.097,04 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1054996
- Termen limită
- 01.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 002-002829
- Documentație de atribuire
- DF1103495
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Valoare atribuită
1.132.097,04 RON
din 962.435,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro