Atribuită Anunț de participare

Furnizare unitate mobila de mamografie

Număr anunț
CN1027433
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111650-2 · Aparate de mamografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048.219,25 RON
Valoare atribuită
2.048.200 RON
Data publicării
01.01.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1052553
Termen limită
08.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 001-000233
Documentație de atribuire
DF1103483

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.048.200 RON

din 2.048.219,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.