Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Contract de furnizare ”Echipamente și soluție informatică pentru dezvoltarea unei platforme elastice de tip SDDC pentru susținerea proceselor de securitate cibernetică”
- Număr anunț
- CN1023907
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.639.229,65 RON
- Valoare atribuită
- 5.615.510 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1053804
- Termen limită
- 09.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 163-396015
- Documentație de atribuire
- DF1092666
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 5.639.229,65 RON Adjudecat: 5.615.510 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Integrare solutie SDDC - 1 buc. | 591.414,95 RON | LOGIC COMPUTER,Cloudbase Solutions | 583.500 RON ↓1,3% |
| 2 | Soluție Server tip A - 10 cpl. | 352.184,80 RON | LOGIC COMPUTER | 347.700 RON ↓1,3% |
| 3 | Echipamente de procesare, stocare și de rețea | 4.695.629,90 RON | LOGIC COMPUTER | 4.684.310 RON ↓0,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Asociați 1
CLOUDBASE SOLUTIONS SRL CUI RO32174951
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Asociați 1
CLOUDBASE SOLUTIONS SRL CUI RO32174951
Valoare atribuită
5.615.510 RON
din 5.639.229,65 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 23.719,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.