Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Servicii de colectare, transport şi depozitare a deşeurilor menajere de pe raza comunei Cudalbi, jud. Galaţi
- Număr anunț
- SCN1073888
- Autoritate contractantă
- Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
- Furnizor / câștigător
- LEONMAR SRL (CUI 15724745)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608.400 RON
- Valoare atribuită
- 585.144 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2020 18:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1044274
- Termen limită
- 09.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092899
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEONMAR SRL CUI 15724745
Valoare atribuită
585.144 RON
din 608.400 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 23.256 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.