Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat
Achiziţionarea de 120 laptop-uri în cadrul proiectului: "Cresterea calitatii procesului educational prin implementarea de masuri integrate", Contract: POCU/74/6/18/106406
- Număr anunț
- CN1027499
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Arges (CUI 4318091)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384.000 RON
- Valoare atribuită
- 329.280 RON 14,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2021 08:20
- Anunț de atribuire
- CAN1055377
- Termen limită
- 09.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103758
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
329.280 RON
din 384.000 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 54.720 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.