Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,2% sub estimat
Lucrari de Reabilitare Hidroizolatii Corp D – bld. Muncii nr. 103 – 105 Cluj – Napoca
- Număr anunț
- SCN1073904
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- IZOCLAS CONSTRUCT PROF SRL (CUI 18546278)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848.739,49 RON
- Valoare atribuită
- 448.391 RON 47,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2020 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1044521
- Termen limită
- 15.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092879
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 26 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IZOCLAS CONSTRUCT PROF SRL CUI RO18546278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IZOCLAS CONSTRUCT PROF SRL CUI RO18546278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPACT CONART S.R.L. CUI 41486480
Terți susținători 1
CON-IN CONSTRUCTII INDUSTRYALE S.R.L. CUI RO31414746
Valoare atribuită
448.391 RON
din 848.739,49 RON estimat
47,2%
Adjudecat la 52,8% din estimat · economie 400.348,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.