Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 69,2% sub estimat

Echipament si materiale de protectie pentru prevenirea raspandirii COVID 19: Lot 1- Masti; Lot 2- Manusi

Număr anunț
CN1023947
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
UNICOMP S.A. (CUI 3022933)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952.569,60 RON
Valoare atribuită
293.595,92 RON 69,2% sub estimat
Data publicării
25.08.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1045783
Termen limită
02.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 164-398179
Documentație de atribuire
DF1092547

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 19 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOMP S.A. CUI RO3022933
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
INTERCAPITAL CUI RO16666723
Încă 16 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

293.595,92 RON

din 952.569,60 RON estimat 69,2%

Adjudecat la 30,8% din estimat · economie 658.973,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.