Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Suport Licente SAP
- Număr anunț
- CN1024097
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349.722,77 RON
- Valoare atribuită
- 328.831 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2020 21:58
- Anunț de atribuire
- CAN1043806
- Termen limită
- 28.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092981
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
328.831 RON
din 349.722,77 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 20.891,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.