Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat

Servicii de impaduriri integrale la Directia Silvica Dolj

Număr anunț
CN1024017
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
77231600-4 · Servicii de impadurire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759.152,42 RON
Valoare atribuită
681.028,03 RON 10,3% sub estimat
Data publicării
26.08.2020 16:01
Anunț de atribuire
CAN1045735
Termen limită
30.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 167-404272
Documentație de atribuire
DF1092803

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MARSILVA SRL CUI 16435915
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

681.028,03 RON

din 759.152,42 RON estimat 10,3%

Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 78.124,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.