Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,7% sub estimat
Contract de furnizare, instalare, punere in functiune „Statie de tratare a apei pentru hemodializa - prin osmoza inversa”
- Număr anunț
- SCN1074019
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
- Cod CPV
- 42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON 23,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2020 15:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1045278
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093187
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL CUI RO31647962
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EDAS-EXIM SRL CUI RO 6707346
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
B. BRAUN AVITUM SRL CUI RO 23517392
Valoare atribuită
135.000 RON
din 177.000 RON estimat
23,7%
Adjudecat la 76,3% din estimat · economie 42.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.