Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,9% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE REACTIVI KIT DIAGNOSTICARE, IZOLARE SI DETECTIE CORONAVIRUS COVID-19
- Număr anunț
- CN1027610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.035.080 RON
- Valoare atribuită
- 12.086.004 RON 13,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.01.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1059627
- Termen limită
- 10.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 007-010818
- Documentație de atribuire
- DF1103906
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 14.035.080 RON Adjudecat: 12.086.004 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi kit de diagnosticare Coronavirus din acidul nucleic PC… | 2.343.000 RON | S.C. Medical Gazplus S.R.L. | 2.343.000 RON |
| 2 | Reactivi Kit detectie real-time PCR ptr COVID-19, compatibil cu… | 11.692.080 RON | ANTISEL RO SRL | 9.743.004 RON ↓16,7% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Valoare atribuită
12.086.004 RON
din 14.035.080 RON estimat
13,9%
Adjudecat la 86,1% din estimat · economie 1.949.076 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.