Atribuită Anunț de participare

Nava specializata SAR

Număr anunț
CN1023965
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Cod CPV
34513700-3 · Nave de salvare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.109.244 RON
Valoare atribuită
23.105.000 RON
Data publicării
26.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1044606
Termen limită
01.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 165-400175
Documentație de atribuire
DF1092875

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
SUSZI SRL CUI RO 2986043

Valoare atribuită

23.105.000 RON

din 23.109.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.