Atribuită
Anunț de participare
Servicii de dezinsectie interioare, de dezinsectie - delarvizare exterioare si de deratizare
- Număr anunț
- SCN1074071
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- GEMINI TRADE DDD SRL (CUI 14335839)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618.640,40 RON
- Valoare atribuită
- 618.506,72 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 10:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1045224
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093015
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEMINI TRADE DDD SRL CUI RO 14335839
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL CUI 29210566
Valoare atribuită
618.506,72 RON
din 618.640,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro