Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Servicii consultanta in management proiect - etapa implementare dupa semnare contract de finantare pentru proiectul "O VIATA SANATOASA INTR-UN ORAS SANATOS - CONSTRUIRE BLOCURI DE LOCUINTE SOCIALE SI MODERNIZAREA STRAZILOR ARDEALULUI, LIBERTATII, VANTULUI (PARTIAL) SI CELEA MARE"
- Număr anunț
- SCN1074189
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI RO7453165)
- Furnizor / câștigător
- TOP MANAGEMENT ING SRL (CUI 25827950)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 270.000 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2020 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1045152
- Termen limită
- 10.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093437
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP MANAGEMENT ING SRL CUI RO25827950
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SYNESIS PARTNERS SRL CUI 33706968
Asociați 1
CCAT SOLUTION GRUP SRL CUI 34957992
Valoare atribuită
270.000 RON
din 350.000 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 80.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.