Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Furnizare: Data center la Uzina de apa Oradea

Număr anunț
SCN1074170
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
32581000-9 · Echipament de comunicare de date (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544.000 RON
Valoare atribuită
539.748 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
28.08.2020 14:05
Anunț de atribuire
SCNA1043731
Termen limită
08.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093339

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
IMSAT SA CUI RO 1571536

Valoare atribuită

539.748 RON

din 544.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 4.252 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.