Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Reabilitare 14 SH. Înlocuire tablouri la grupurile de pompare apă potabilă Grundfos Hydro 2000”
- Număr anunț
- SCN1074169
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- GRUNDFOS POMPE ROMANIA SRL (CUI 427690)
- Cod CPV
- 31211110-2 · Tablouri de comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338.000 RON
- Valoare atribuită
- 337.679 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2020 14:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1049082
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093357
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRUNDFOS POMPE ROMANIA SRL CUI RO427690
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SITLINE TECHNOLOGY SRL CUI RO37316844
Valoare atribuită
337.679 RON
din 338.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 321 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.