Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru realizarea investiției ”Construire corp nou si dotare liceu Tehnologic „Dimitrie Cantemir”, comuna Falciu, judetul Vaslui”
- Număr anunț
- SCN1074161
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.351.873,39 RON
- Valoare atribuită
- 3.351.873,39 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 11:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1045354
- Termen limită
- 14.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093311
Documente
Documentația de atribuire
- 10. SAER.pdf.p7s
- 12. Certificat urbanism+avize.pdf.p7s
- 14. Document mediu.pdf.p7s
- 18. Nota proiectant.pdf.p7s
- 20. Aviz MEN.pdf.p7s
- 2. Anunt de participare simplificat.pdf.p7s
- 3. Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- 4. Modele formulare.doc.p7s
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 6. Contract.doc.p7s
- 7. Documentatie tehnico-economica.pdf.p7s
- 8. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 9. Studiu topografic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1093311.pdf
- Modificari - CAE.rar.p7s
- Modificari precontractare.rar.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
URBAN PROIECT SA CUI RO 6692687
Asociați 1
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Subcontractanți 5
ALGO MEDIASOFT SRL CUI 14306370
ELECTRICOPET SRL CUI RO15747927
GIP EST SRL CUI RO 8818162
PROEDIL SRL CUI 11806885
CLIMAL SRL CUI RO31302998
Valoare atribuită
3.351.873,39 RON
din 3.351.873,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro