Atribuită
Anunț de participare
consumabile medicale
- Număr anunț
- CN1027672
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.130.380 RON
- Valoare atribuită
- 3.376.108 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1054134
- Termen limită
- 22.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 010-016590
- Documentație de atribuire
- DF1104061
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 3.376.108 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DISPOZITIVE MEDICALE SI CONSUMABILE MEDICALE PENTRU PROCEDURA D… | — | CHRONOS TRADE MEDICAL 3 contracte | 1.147.880 RON |
| CHRONOS TRADE MEDICAL · contract 14403 · 14.04.2021 | 1.098.000 RON | |||
| CHRONOS TRADE MEDICAL · contract 15992 16159 · 20.07.2021 | 31.500 RON | |||
| CHRONOS TRADE MEDICAL · contract 18089 · 10.11.2021 | 18.380 RON | |||
| 2 | lot PACIENT ARS 2 | — | PRION POCT 2 contracte | 1.005.958 RON |
| PRION POCT · contract 17205 · 29.09.2021 | 15.898 RON | |||
| PRION POCT · contract 14406 · 14.04.2021 | 990.060 RON | |||
| 3 | Bandaj absorbant tip cambric - 20cmx10m | — | Anulat | — |
| 4 | Truse perfuzie cu ac plastic si filtru | — | NOVITRADE 3 contracte | 315.700 RON |
| NOVITRADE · contract 16267 · 27.07.2021 | 2.050 RON | |||
| NOVITRADE · contract 14432 14523 · 22.04.2021 | 18.450 RON | |||
| NOVITRADE · contract 14407 · 14.04.2021 | 295.200 RON | |||
| 5 | Truse transfuzie cu ac plastic si filtru | — | MEGACONS-BRILLAGO 3 contracte | 240.170 RON |
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 15556 · 23.06.2021 | 29.200 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 14404 · 14.04.2021 | 210.240 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 17231 · 29.09.2021 | 730 RON | |||
| 6 | Tavita colectare materiale diverse, de unica folosinta din celu… | — | NOVOMED INTERNATIONAL SRL 4 contracte | 151.900 RON |
| NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 14402 · 14.04.2021 | 82.320 RON | |||
| NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 15458 · 14.06.2021 | 196 RON | |||
| NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 17986 18522 · 07.12.2021 | 39.984 RON | |||
| NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 17211 · 29.09.2021 | 29.400 RON | |||
| 7 | Cort CPAP/NIV | — | PRIME HEALTHCARE S.R.L. 4 contracte | 514.500 RON |
| PRIME HEALTHCARE S.R.L. · contract 17596 · 14.10.2021 | 52.500 RON | |||
| PRIME HEALTHCARE S.R.L. · contract 16999 · 14.09.2021 | 21.000 RON | |||
| PRIME HEALTHCARE S.R.L. · contract 14423 14903 · 12.05.2021 | 126.000 RON | |||
| PRIME HEALTHCARE S.R.L. · contract 14405 · 14.04.2021 | 315.000 RON | |||
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIME HEALTHCARE SRL CUI RO 22609455
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVITRADE SRL CUI RO 15011423
Valoare atribuită
3.376.108 RON
din 3.130.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro