Atribuită Anunț de participare

2016.C/I/RK-3034 - Mangalia-"CONSOLIDARE SI REABILITARE BLOC ALIMENTAR, REAMENAJARE CENTRALE TERMICE, REABILITARE PISCINA SI ZONA ADIACENTA, RETEA DE ALIMENTARE CU GAZE NATURALE IN CAZARMA 3034 MANGALIA"

Număr anunț
SCN1074127
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.356.187,55 RON
Valoare atribuită
6.354.993,44 RON
Data publicării
28.08.2020 09:04
Anunț de atribuire
SCNA1045765
Termen limită
17.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093278

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Subcontractanți 4
CERVES SRL CUI RO27471760
GAZTERM PROIECT SRL CUI RO 13850801
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
PRAMTUDAN SRL CUI RO 17108415

Valoare atribuită

6.354.993,44 RON

din 6.356.187,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.