Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat

Piese VPA

Număr anunț
SCN1074116
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA (CUI 15670513)
Furnizor / câștigător
VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
Cod CPV
34946100-1 · Material de constructii feroviare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279.999,81 RON
Valoare atribuită
261.043,93 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
28.08.2020 08:24
Anunț de atribuire
SCNA1048442
Termen limită
10.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093211

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

261.043,93 RON

din 279.999,81 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 18.955,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.