Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
CONTRACT PENTRU SISTEM RADIODIAGNOSTICARE DIGITALA - SISTEM RADIODIAGNOSTICARE MOBIL DIGITAL CU DEPLASARE MOTORIZA - SISTEM PACS INTEGRAT
- Număr anunț
- CN1024069
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.857.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.783.950 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1044791
- Termen limită
- 02.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 168-406672
- Documentație de atribuire
- DF1093006
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Valoare atribuită
1.783.950 RON
din 1.857.000 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 73.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.