Atribuită Cumpărare directă

Servicii de formare profesionala in vederea calificarii "Masinist la masini pentru terasamente

Număr anunț
DA35835924
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
LIV-COMAL SRL (CUI 6972407)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON