Anulată Anunț de participare

Servicii de supervizare a lucrarilor de constructii in cadrul proiectului „Modernizare DJ172D: Mureșenii Bârgăului (DN17) – Lac Colibița – Colibița – Bistrița Bârgăului (DN17) – (DN17) Josenii Bârgăului – Strâmba – Ilva Mică (DN17D) – Poiana Ilvei – Măgura Ilvei – Ilva Mare – Lunca Ilvei – limita jud. Suceava, jud. Bistrița-Năsăud” Lot 4 km 56+556-75+353 , Ilva Mică (DN17D) – Poiana Ilvei – Măgura Ilvei”-rest de executat

Număr anunț
SCN1074257
Autoritate contractantă
Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.862,86 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
31.08.2020 17:21
Anunț de atribuire
SCNA1042675
Termen limită
15.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093522

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.