Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Servicii de telefonie fixă
- Număr anunț
- SCN1074252
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.400 RON
- Valoare atribuită
- 101.314,50 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2020 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1046417
- Termen limită
- 11.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093527
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1093527.pdf
- seap-2Caiet de sarcini-SERVICII DE TELEF FIXA-ps sep2020-semnat.doc.p7s
- seap-3Clauze contractuale-SERVICII DE TELEF FIXA-ps sep2020-semnat.doc.p7s
- seap-4Modele de formulare-SERVICII DE TELEF FIXA-ps sep2020-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
101.314,50 RON
din 149.400 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 48.085,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.