Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Contract pentru furnizarea unei soluţii de modernizare a centralei telefonice de tranzit a MAI
- Număr anunț
- SCN1074240
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Cod CPV
- 32540000-0 · Centrale telefonice interne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518.040 RON
- Valoare atribuită
- 515.400 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2020 12:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1045353
- Termen limită
- 15.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093284
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INDUSTRIAL COMPUTER GROUP SRL CUI RO 5855689
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STARC4SYS SRL CUI RO31340215
Valoare atribuită
515.400 RON
din 518.040 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.