Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

Servicii elaborare documentaţii tehnice aferente obiectivului de investiţii pentru obiectivul de investiţii „Dezvoltarea Infrastructurii turistice în Orașul Zlatna – Amenajarea domeniului schiabil, județul Alba''

Număr anunț
SCN1074224
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
CANALPIN SRL (CUI 18150884)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279.000 RON
Valoare atribuită
266.000 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
31.08.2020 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1045242
Termen limită
24.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093350

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CANALPIN SRL CUI RO18150884
Subcontractanți 1
PLANIMOB CAD SRL CUI 35445389

Valoare atribuită

266.000 RON

din 279.000 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 13.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.