Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,2% sub estimat
Cartuse si tonere pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale si faxuri
- Număr anunț
- SCN1074335
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.095 RON
- Valoare atribuită
- 3.582 RON 82,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2020 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1043773
- Termen limită
- 15.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093631
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
3.582 RON
din 20.095 RON estimat
82,2%
Adjudecat la 17,8% din estimat · economie 16.513 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.