Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Proiectare si executie lucrari Modernizarea iluminatului public în Orasul Teius, cod proiect 123596

Număr anunț
SCN1074314
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.016.161,64 RON
Valoare atribuită
2.865.352,95 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
01.09.2020 13:49
Anunț de atribuire
SCNA1054354
Termen limită
24.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093710

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.865.352,95 RON

din 3.016.161,64 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 150.808,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.