Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare aparatura medicala - “ COMPUTER TOMOGRAF”
- Număr anunț
- CN1027743
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.552.890 RON
- Valoare atribuită
- 4.552.000 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1056368
- Termen limită
- 22.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 013-027062
- Documentație de atribuire
- DF1104189
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Valoare atribuită
4.552.000 RON
din 4.552.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro