Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat

Acord-cadru de achizitie publica de materiale sanitare divizat pe 17 loturi

Număr anunț
CN1024164
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
A&A FARMA DISTRIBUTION SRL (CUI 30777131)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.201.020 RON
Valoare atribuită
2.525.426 RON 21,1% sub estimat
Data publicării
01.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1048483
Termen limită
05.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 171-412673
Documentație de atribuire
DF1093331

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (17)

Adjudecat: 2.525.426 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 apasatoare limba buc
2 cagule medicale de unica folosinta buc DELUXE CARDS 428.400 RON
3 Canule nazale pentru administrarea oxigenului pentru adult - 2.…
4 lame bisturiu- marimi diverse ( nr. 11, 15, 20, 22, 23, 24) buc VETRO DESIGN S.R.L. 10.010 RON
5 Mănuşi de examinare S=10.000 buc, M=80.000 buc si L=20.000 buc A&A FARMA DISTRIBUTION S.R.L 1.172.600 RON
6 masca oxigen cu nebulizator - adulti=300 buc; copii = 100 buc VALDOMEDICA TRADING SRL 21.216 RON
7 Seringă de 2 ml cu ac buc
8 Seringă de 5 ml cu ac buc
9 Seringă de 10 ml cu ac buc NOVITRADE SRL 758.680 RON
10 Seringă de 20 ml cu ac buc
11 Seringă de 50 ml cu ac buc
12 Sonde de intubaţie orotraheală cu balonaş buc ALPHA NED 2000 EXIM SRL 43.940 RON
13 trusa transfuzie/buc
14 graft ePTFE ranforsat impregnat cu heparina /buc
15 graft DACRON neranforsat precoagulat/buc SC EPSYLON GROUP SRL 84.780 RON
16 graft DACRON ranforsat precoagulat/buc MEDI -TECH BUSINESS SRL 5.800 RON
17 cateter tromboliza/buc Anulat

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.525.426 RON

din 3.201.020 RON estimat 21,1%

Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 675.594 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.