Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,4% sub estimat
Executie lucrari in cadrul proiectului “MODERNIZARE GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT INCLUSIV DOTARE, LOC. SUSENII BÎRGĂULUI, COM. PRUNDU BÎRGĂULUI, JUD. BISTRIȚA-NĂSĂUD”
- Număr anunț
- SCN1074373
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
- Furnizor / câștigător
- SILVMITPREST (CUI 15448305)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.704.964,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.374.500,10 RON 19,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2020 11:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1048343
- Termen limită
- 21.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093578
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SILVMITPREST SRL CUI 15448305
Subcontractanți 3
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
GENERALSTING SRL CUI RO 24520876
HYDROSFER INSTAL SRL CUI 16960280
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Subcontractanți 3
BEST ERNST SRL CUI RO 24993378
ELECTRO-TOTAL BISTRITA SRL CUI 37812066
SERMEDO TOTAL SERVICE CUI 28868238
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EMIDAV PORTRAD SRL CUI 37060800
Valoare atribuită
1.374.500,10 RON
din 1.704.964,42 RON estimat
19,4%
Adjudecat la 80,6% din estimat · economie 330.464,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.