Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1074472
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.381,50 RON
- Valoare atribuită
- 64.280,57 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2020 16:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1043826
- Termen limită
- 17.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093860
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
64.280,57 RON
din 64.381,50 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 100,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.