Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,6% sub estimat
ECHIPAMENTE HARDWARE 2 LOTURI
- Număr anunț
- SCN1074470
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305.882,35 RON
- Valoare atribuită
- 193.785 RON 36,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2020 15:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1045031
- Termen limită
- 16.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093831
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 305.882,35 RON Adjudecat: 193.785 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERVER INTRANET | 278.991,60 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 179.695 RON ↓35,6% |
| 2 | MODUL SWITCH | 26.890,75 RON | MESSYSTECH S.R.L. | 14.090 RON ↓47,6% |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Kapsch CUI RO25416050
Valoare atribuită
193.785 RON
din 305.882,35 RON estimat
36,6%
Adjudecat la 63,4% din estimat · economie 112.097,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.