Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Echipamente IT in cadrul proiectului "Sustenabilitate.Inovare.Bunastare.Incluziune sociala.Unitate. Sibiu - Strategia 2030"

Număr anunț
SCN1074468
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Cod CPV
48822000-6 · Servere pentru calculatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263.555 RON
Valoare atribuită
259.124,13 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
03.09.2020 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1046859
Termen limită
22.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093768

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184

Valoare atribuită

259.124,13 RON

din 263.555 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 4.430,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.