Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
LN 2 – Instalatia de aer comprimat J.P. CHE Strejesti – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 1 buc LN 2 – Instalatia de barbotare cu aer comprimat J.P. CHE Strejesti – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 2 buc LN 2 – Instalatia de aer comprimat J.P. CHE Arcesti – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 1 buc LN 2 – Instalatia de barbotare cu aer comprimat J.P. CHE Arcesti – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 2 buc LN 2 – Instalatia de barbotare cu aer comprimat J.P. CHE Slatina – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 2 buc
- Număr anunț
- SCN1074465
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- ROMAER PRO SRL (CUI 32591886)
- Cod CPV
- 50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.532,17 RON
- Valoare atribuită
- 28.031 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2020 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1047956
- Termen limită
- 22.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093799
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMAER PRO SRL CUI 32591886
Valoare atribuită
28.031 RON
din 35.532,17 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 7.501,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.