Atribuită
Anunț de participare
"Lucrari de reparatii curente si igienizare"
- Număr anunț
- SCN1074443
- Autoritate contractantă
- Comuna Letca Noua Judetul Giurgiu (Primaria) (CUI 5123713)
- Furnizor / câștigător
- ROMY LUX S.R.L. (CUI 1293839)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950.000 RON
- Valoare atribuită
- 949.984,20 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 13:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1043760
- Termen limită
- 21.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076447
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMY LUX S.R.L. CUI 1293839
Terți susținători 1
PALAS SRL CUI RO16796359
Valoare atribuită
949.984,20 RON
din 950.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro