Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,4% sub estimat

Contract furnizare de standarde de puritate analitica

Număr anunț
SCN1074427
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.786 RON
Valoare atribuită
107.769,56 RON 19,4% sub estimat
Data publicării
03.09.2020 10:56
Anunț de atribuire
SCNA1046376
Termen limită
14.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093684

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 103 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NOVACHIM TRADING SRL CUI RO 12178991
Încă 100 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

107.769,56 RON

din 133.786 RON estimat 19,4%

Adjudecat la 80,6% din estimat · economie 26.016,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.